BabyOno puzzle piankowe zwierzęta – test

Produkt to sześć sztuk puzzli piankowych o wymiarach 30x30cm. Każdy przedstawia inne zwierzątko. Jest to jedna z tych rzeczy która znajdzie zastosowanie zarówno przy niemowlaku jak i starszym dziecku. Może służyć jako mata na której leży bobas lub jako typowe puzzle do układania.

Obrazki są kolorowe, a elementy miękkie i stosunkowo grube. Nasze puzzle po prawie dwóch latach użytkowania są bez uszkodzeń. Były wielokrotnie gryzione ale pozostały po nich tylko ślady ząbków. Nic nie odpadło. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo użytkowania mam jedynie zastrzeżenia do wielkości najmniejszych elementów (oko ryby i dzioby ptaków). Proponuje je wyjąć i schować.

Te same puzzle można kupić w większej ilości 10 sztuk (zobacz tu) ale mniejsze opakowanie w zupełności wystarcza. Pozwala wygospodarować sporą powierzchnię do zabawy, a jednocześnie nie ma zbyt dużo elementów. Dzięki temu przy sprzątaniu zaoszczędzimy czas. Przypominam, że oprócz pozbierania puzzli musimy jeszcze je ułożyć. Warto też poszukać jakieś torby do spakowania. Dobrze sprawdzi się np. opakowanie po pościeli zapinane na zamek.

BabyOno oferuje również puzzle w kształcie liter, kształtów i cyfr (zobacz tu).

Koszt to ok. 28zł.
Tu sprawdzisz aktualne ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *